خانه مدرن مربع

دکوراسیون پذیرایی مربع شکل و نحوه چیدمان آن

ابعاد و شکل فضای اتاق پذیرایی هر خانه ای می تواند تاثیر زیادی روی طراحی دکوراسیون پذیرایی و چیدمان مبلمان داشته باشد, در ادامه این مطلب انواع طراحی مدرن و زیبا برای دکوراسیون پذیرایی مربع شکل را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

برخی از پذیرایی ها به صورت مربع و یا مستطیل شکل طراحی می شوند که طراحی دکوراسیون داخلی پذیرایی مستطیل شکل و مربع شکل کمی دشوار است و باید با دقت و حساسیت زیادی انجام شود همچنین در طراحی دکوراسیون داخلی این مدل پذیرایی ها باید از فضای پذیرایی برای چیدمان وسایل مختلف نهایت استفاده را ببرید.

طراحی دکوراسیون شیک و متفاوت پذیرایی مربع شکل

دکوراسیون پذیرایی مربع شکل با طراحی زیبا و مدرن
در طراحی دکوراسیون پذیرایی مربع شکل ابتدا باید یک نقطه کانونی برای اتاق پذیرایی انتخاب کنید که این نقطه کانونی می تواند تلویزیون و یا در صورت وجود شومینه در فضای پذیرایی شومینه باشد, سپس بعد از انتخاب نقطه کانونی می توانید مبلمان را به شیوه ای اصولی و مناسب در رو به روی نقطه کانونی قرار دهید.
مبلمان را می تواند به صورت کلاسیک و یا مدرن در فضای پذیرایی خود بچینید. می توانید مبلمان را درون پذیرایی های مربع در امتداد یک خط بچینید و دکوراسیونی ساده و کلاسیک را در فضای پذیرایی خود ایجاد نمایید همچنین می توانید مبلمان را به صورت زاویه دار بچینید و دکوراسیون پذیرایی مدرن و متفاوتی را به وجود آورید.
برای طراحی دکوراسیون پذیرایی های مربع شکل بهتر است از رنگ های هماهنگ و یک دست استفاده کنید.
اگر پذیرایی منزل شما کوچک است و به صورت مربع طراحی شده است می توانید از رنگ های روشن برای طراحی دکوراسیون پذیرایی های مربع شکل با مساحت کوچک استفاده کنید.
طراحی نورپردازی در اتاق های پذیرایی مربع یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

تاریخ ساخت و ساز : تیر 1395
مکان: ایران - مشهد
ارزش: 90.299.525 تومان
آدرس وبسایت کلیک کنید