کولرهای گازی در ابتدا به مناطق جنوبی و گرمسیر ایران وارد شده و به مرور جای خود را بازکردند و علیرغم هزینه بالاتری که در مصرف انرژی و نگهداری دارند امروزه در تمام شهرهای کشور با برندها و مدل های متنوع مورد استفاده خانه ها قرارمی گیرند. گارانتی های چندساله شرکت های تولیدکننده نیاز به تعمیرات را در سالهای اولیه استفاده کاهش داده اند اما هر چقدر نگهداری و سرویس این دستگاه ها منظم تر و با کیفیت تر انجام شود از افزایش هزینه های تعمیرات احتمالی آینده می کاهند. به عنوان مثال تعویض به موقع فیلتر هوای کولر گازی و یا تمیز نگه داشتن آن باعث کاهش ۵ تا ۱۵ درصدی هزینه مصرف انرژی خواهدشد. کولرهای گازی در واقع و به سادگی با گرفتن گرمای داخل خانه و انتقال آن به بیرون باعث خنک‌شدن فضا می‌شوند. این روند در یک چرخه شامل بخشهای مختلف کولر گازی مثل خنک‌کننده،‌ کمپرسور، کوندانسور و شیرهای کنترل فشار و … انجام‌می‌شود و هزینه سرویس کولر گازی در واقع ارتباط مستقیم با نیاز به سرویس هر کدام از این بخش‌ها دارد.
 1. سرویس سالیانه کولر گازی و شارژ گاز
 2. کولر گازی باد گرم می‌دهد
 3. کولر گازی با صدا کار می‌کند
 4. کولر گازی آب می‌دهد
 5. کولر گازی برفک می‌زند
 6. شستشوی فیلتر کولر گازی
 7. اسید شویی کمپرسور کولر گازی

کلیه خدمات موجود در زرین همراه با ضمانت و پشتیبانی اجرایی بوده که از ارزش بالایی برخوردار می باشد که مشتریان با خیال آسوده میتوانند بهترین خرید را داشته باشند.

قیمت ها بدون واسطه میباشد و لازم به ذکر است زمان استعلام قیمت و مقایسه هزینه های جانبی و درجه محصول را در نظر داشته باشید.

 • استفاده از متریال مصرفی استاندارد
 • انجام صحیح و اصولی زیرسازی
 • متخصصان حرفه‌ای و کارآزموده
 • پشتیبانی تمامی سفارشات تا کسب رضایت شما