کاشی دیوار یکی از بهترین راه های نمایش چهره ی فضا است. امروزه طرح های کاشی و سرامیک گستردگی زیادی دارند و  شما برای انتخاب کاشی با انبوهی از طرح های مختلف روبرو هستید. یک کاشی کاری متفاوت و خاص فضای کلی اتاق را تغییر داده و شخصیت تنوع طلب و خاص شما را به نمایش میگذارد و جلوه ای متفاوت به فضای شما می بخشد.

نصب هر متر مربع کاشی دیوار با چسب

نصب هر متر مربع سرامیک کف با چسب

نصب هر متر مربع کاشی دیوار با ملات

نصب هر متر مربع سرامیک کف با ملات

هزینه کارهای کوچک بصورت توافقی

دارای 30 درصد تخفیف

1) مراحل اجرای کاشی و سرامیک:

  • آماده سازی سطح زیر کار (شامل تمیز کاری، زدودن مواد اضافه، تیشه کاری در صورت نیاز)
  • اجرای رج اول و تراز کردن به عنوان پایه‌ی کار برای ردیف‌های بعدی
  • تهیه‌ی چسب یا ملات به میزان لازم
  • چسباندن کاشی‌ها با استفاده از چسب یا ملات و تثبیت آنها با استفاده از ضربات چکش پلاستیکی
  • بند کشی و دوغاب ریزی (عموما با استفاده از ترکیب پودر سنگ و سیمان سفید)
  • نظافت و تمیزکاری کاشی‌ها

2) در صورتی که می‌خواهید از چسب برای چسباندن کاشی‌ها به دیوار استفاده کنید، باید از تمیز بودن دیوار زیرکار مطمئن شوید. در این کار به دلیل چسباندن کاشی‌های جدید روی کاشی‌های قدیمی، یک‌دست بودن و عدم وجود مواد زاید از قبیل چربی روی دیوار اهمیت زیادی دارد.

3) در اجرای کاشی دیوار با ملات، عموما کاشی‌های قدیمی کنده می‌شوند و پشت کاشی‌های جدید با ملات و دوغاب سیمان پر می‌شود.

4) زمان‌بر بودن، کثیف شدن محیط و نیاز شدید به بنایی در استفاده از ملات باعث شده‌اند تا در سال‌های اخیر، استفاده از چسب در کاشی کاری با استقبال بیشتری مواجه شود. در هر دو روش، اجرای بندکشی مناسب برای جلوگیری از نفوذ آب به پشت دیوار ضروری است.

5) در اجرای سرامیک کف هم می‌توان از چسب یا ملات استفاده کرد. اما با توجه به اینکه کف در معرض رطوبت و فشار زیادی قرار دارد، استفاده از ملات در کف روش مطمئن‌تری است.

6) در کاشی کاری کف با استفاده از چسب، توصیه می‌شود از چسب‌های پودری به همراه چسب بتن استفاده شود تا سطح قابل قبولی از چسبندگی به دست بیاید.

7) هزینه کاشی و چسب مورد نیاز برای کاشی و سرامیک بر عهده‌ی مشتری است.

1. قیمت اجرای کاشی و سرامیک، با توجه به فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود. متراژ کار، وضعیت سطح زیر کار، ابعاد و جنس کاشی و سرامیک مورد استفاده، نوع چینش کاشی‌ها و میزان پیچیدگی کار در تعیین قیمت کاشی کاری تاثیرگذار هستند.

2. اگر کاشی و سرامیک مدنظر شما ابعاد خیلی بزرگ (مثل سنگ اسلب) یا خیلی کوچکی داشته باشند، نصب آنها به زمان و مهارت بیشتری نیاز دارد و هزینه‌ی اجرای کار افزایش می‌یابد. در موارد این‌چنینی هم باید پیش از شروع کار با متخصص بر سر قیمت به توافق برسید.

3. اگر سطح زیر کار نیاز به تمیزکاری و شستشو، تیشه کاری، کندن یا کارهای دیگری از این قبیل داشته باشد، هزینه‌ی کاشی کاری افزایش پیدا می‌کند. برای این کارها هم مبلغ مشخصی تعیین نشده و به صورت توافقی محاسبه می‌شوند.

  • استفاده از متریال مصرفی استاندارد
  • انجام صحیح و اصولی زیرسازی
  • متخصصان حرفه‌ای و کارآزموده
  • پشتیبانی تمامی سفارشات تا کسب رضایت شما