• زنان نسبت به افرادی که به رنگ آبی لباس می پوشند احساس راحتی و اعتماد بیشتری می کنند.
 • برای همسرتان یک شاخه رز قرمز به نشانه عشق و علاقه بفرستید.
 • برای زنانی که صرفا” رابطه دوستی ( و نه عشقی ) دارید رز زرد بفرستید.
 • یکی از اتاقهای نشیمن خانه خود را با رنگی خشن و پر رنگ مانند قرمز تیره رنگ کنید تا نشانه قدرت و انرژی شما نزد همسرتان باشد.
 • رنگ آمیزی اتاق خواب به رنگ سبز می تواند نشانه جوانی و طبیعت باشد.

رنگ و خانه

 • بکاربردن رنگهای سرد برای اجزای اتاق خواب ( تخت خواب، ملافه، پتو … ) مکانی بدور از استرس و آرامش بخش را برای خوابی شیرین برای شما فراهم می کند.
 • دیوارهای اتاق خواب را برای ایجاد آرامش به رنگهای سرد و ملایم مانند آبی یا آبی مایل به سبز رنگ آمیزی کنید.
 • قراردادن کوسن ارغوانی روز مبلمان با رنگ خنثی می تواند نشانه قدرت، توانگری و ثروت بوده و برانگیزنده تخیلات باشد.

رنگ و لباس

 • لباسهای معمولی با رنگ سبز یا زرد موجب جلب توجه می شوند. پیراهن یا ژاکت آبی تیره رنگ می تواند علامت قابلیت اعتماد باشد.
 • لباس ورزشی تمام خاکستری و خسته کننده خود را کنار گذاشته و برای راحتی اعصاب خود از رنگهای تیره تر یا روشنتر استفاده کنید.
 • لباس سراسر قهوه ای ممکن است شیک بنظر برسد اما خسته کننده و یکنواخت خواهد شد. افزودن کمی رنگهای سرد یا گرم مانند زرد، طلایی یا سبز باعث درخشانتر شدن ظاهر و فرایندهای ذهنی شما خواهد شد

رنگ و دفترکار

 • دیوارهای آبی کمرنگ نسبت به سفید بیشتر تولید آرامش نموده و بیشتر جلب توجه می کند.
 • اسباب اثاثیه زرشکی یا ارغوانی تیره محیط کار شما را مجلل و سلطنتی جلوه خواهد داد.

زندگیتان را رنگی کنید

اگر تا حال زنگی شما خالی از رنگهای گوناگون و شاد بوده و تــوجهی به استفاده از رنگها نمی کردید، بهتر است شروع کنید. شـرکتـهای تـبلـیغاتی و تـاجران بـاهوش از روانشانسی رنگها برای تاثیر گذاری روی شما بهره می برند، شما نیز باید برای تاثیر گذاری در زندگیتان از رنگها استفاده کنید.

درک اینکه هر رنگی چه معنی دارد، نقطه آغاز خوبی است. با بکارگیری رنگه

زندگی خود را شیرین تر و رنگی تر نمایی

کاغذ دیواری یا رنگ روغنی(نقاشی ساختمان )

سلام به همه عزیزان

رنگ روغن یا کاغذ دیواری؟

قبل از این که شروع به نوشتن این مقاله بکنم یک سر به سایتهای دیگه زدم تا ببینم دوستان و همکاران در مورد این مقاله چه چیزی نوشتن و نظر دوستان و همکاران در رابطه با این مطلب چیست

اکثر سایتها به رنگ روغنی گفتن نه و به کاغذ دیواری گفتن آری اما تمام مطلب این نیست معایبی که کاغذ دیواری داره به درستی گفته نشده بود.

اینجا تا اندازه ای که بتونم این دو گزینه را شرح میدم اول این که بهترین کاغذ دیواریها هم قابلیت شستشوی صد درصدی ندارند به طوری که اگر شما اب روی کاغذ دیواری بگیرید

حتما مشاهده میکنید که کاغذ از زیر شروع به باد کردن میکنه و اگر هم شستشوبا ابر و دستمال باشه باز هم بدلیل بودن شیارهای موجود روی کاغذ  باکتریها و چرک کاغذ از بین نمیره اما رنگ روغنی اگر به صورت درست اجرا بشه دوامی طولانیتر از کاغذ دیواری داره و به صورت صد درصدی قابل شستشو است به طوری که شما میتونید رنگ روغنی رو با فشار آب شیلنگ واسکاج بشورید بدون این که کوچکترین مشکلی برای دیوار به وجود بیاد.

تفاوت بعدی کاغذ دیواری و رنگ روغنی در قیمت آنهاست به طوری که شما میتونید با هزینه یک بار کاغذ دیواری چند بار خانه خودتونو رنگ آمیزی کنید.

تفاوت بعدی که از نظر من از همه مهمتره دل بازتر بودن رنگ روغنی نسبت به کاغذ دیواری هست کاغذ دیواری خانه را از چیزی که هست کوچکتر نشون میده ولی رنگ روغنی فضا را بزرگتر و دلبازتر نشان میده کسانی که قبلا کل خانه خود را کاغذ کردن خوب میدونن کاغذ بعد از مدتی دل رو میزنه برای کسانی هم که با بوی رنگ روغنی مشکل دارند رنگهای اکرولیک (روغنی بدون بو) توصیه میکنم و در آخر پیشنهاد من برای کسانی که علاقه به کاغذ دیواری دارند این هست که ترکیبی از کاغذ دیواری و رنگ روغنی در خانه خود داشته باشند.

مثلا یک یا دو دیوار در پذیرائی از کاغذ دیواری استفاده بشه

و یک دیوار در اتاق خواب.

ترکیب کاغذ با رنگ روغنی جلوه زیبای داره اگر درست انتخاب بشه تمام این مقاله بر گرفته از تجربه کاری و نظر شخصی است.

فقط جهت اطلاع

برای اجرای نقاشی ساختمان با بهترین کیفیت و با استفاده از جدیدترین رنگهای ساختمانی با مناسب ترین قیمت و ترکیبی از کاغذ دیواری با ما تماس بگیرید