رنگ گلبه‌ای چه رنگی است؟

همانطور که از اسم رنگ گلبه‌ای مشخص است این رنگ در طبیعت رنگ  شکوفه‌های درخت به میباشد که یکی از زیباترین شکوفه‌های طبیعت  به حساب می‌اید.

ترکیب رنگ گلبه ای

برای ترکیب رنگ‌های ساختمانی شما نیاز به شناخت مختصری راجب ماده  رنگهای ساختمانی دارید که یکی از مهمترین این ماده رنگها مادر رنگ گل ماش  میباشد که برای ساخت رنگ گلبه‌ای و ترکیب ان به این مادر رنگ نیاز است.  برای ساخت یک کیلو رنگ گلبه‌ای شما باید به طور تقریبی به‌اندازه یک قاشق  غذا خوری به رنگ سفید قرمز اضافه کنید و به‌اندازه یک قاشق مربا خوری  مادر رنگ گل ماش اضافه کنید و در آخر برای دلبازتر شدن رنگ گلبه‌ای میتوانید  به مقدار یک قاشق مربا خوری دیگر رنگ زرد اضافه کنید و خوب هم بزنید.  شما میتوانید انجام ساخت رنگ گلبه‌ای را در مقدار کم و بدون عجله کم کم  ترکیب کنید تا به رنگ دلخواه گلبه‌ای خود برسید.

موارد استفاده رنگ گلبه ای

رنگ گلبه‌ای به دلیل داشتن حس زیبای طبیعت و انتقال حس شادی میتواند  گزینه مناسبی برای اتاق خواب باشد  همچنین رنگ گلبه‌ای را میتوان در ابزارهای سقف و چهارچوبها به خوبی ترکیب  بندی کرد و به محیط زندگی و منزل حس شادی بخشید بدون اینکه رنگ خانه  خیلی شلوغ شده باشد  برای نقاشی ساختمان با تمام رنگهای زیبا و با کیفیت در هر نوع و با هر سلیقه  میتوانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در خدمت شما باشیم

بازدید و مشاوره رایگان

رنگ مناسب بدون بو و بدون حساسیت برای نقاشی ساختمان

اگر از بوی تند و شیمیایی نقاشی ساختمان میترسید و یا به بوی رنگهای روغنی حساسیت دارید نگران نباشید رنگهای روغنی بدون بوی اکریلیک این مشگل را برای همیشه حل کرده‌اند. رنگهای اکریلیک بدون بوی ساختمان بر پایه رزین‌های با کیفیت قابل شستشو ساخته شده‌اند که درعین حال که کاملا بدون بو و بدون حساسیت هستند کاملا قابل شستشو بوده و سرعت اجرایی بالایی در مقایسه با رنگهای سنتی روغنی شیمیایی دارند. رنگهای بدون بو و بدون حساسیت ساختمان برای کسانی که به بوی رنگ حساس هستند بهترین گزینه برای نقاشی ساختمان مسکونی که در آن ساکن هستند میباشد. رنگهای اکریلیک بدون بو و بدون حساسیت ساختمان دارای مزایای دیگری هم هستند که از جمله این مزایاها میتوان به رنگ بندی‌های بسیار متنوع این نوع از رنگهای ساختمانی اشاره کرد، طیف‌های گسترده رنگهای بدون بو و بدون حساسیت ساختمان حتی به بیش از ۱۰۰۰رنگ زیبا و متنوع میرسد که شما میتوانید با تماس گرفتن با گروه نقاشی ساختمان زرین با مشاهده آلبوم‌ها و کالیته‌های رنگهای بدون بو و بدون حساسیت ساختمان به راحتی رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از داشتن محیطی زیبا و نقاشی ساختمان با رنگهای بدون بو و بدون حساسیت لذت ببرید.

برای نقاشی ساختمان با مناسبترین رنگهای بدون بو و بدون حساسیت در کمترین زمان با ما تماس بگیرید

بازدید مشاوره و کارشناسی رایگان