رنگ زندگی بر اساس تاریخ تولد
رنگ شما چیست؟ اشتباه نکنید منظور رنگ مورد علاقه شما نیست، بلکه منظور رنگی است که بر اساس تاریخ تولدتان مشخص شده است.

در زیر ابتدا رنگ‌تان بر اساس تاریخ تولدتان مشخص شده و بعد بر اساس رنگ خصوصیات‌تان ذکر شده است.

در صورتیکه تاریخ تولد شما اول فروردین ماه باشد شما سیاه هستید.

اگر بین دوم فروردین تا ۱۱ فروردین باشد ارغوانی هستید.
اگر بین ۱۲ تا ۲۱ فروردین باشد شما سرمه‌ای هستید.
اگر بین ۲۲ فروردین تا ۳۱ فروردین باشد نقره‌ای هستید.
اگر بین یکم اردیبهشت تا ۱۰ اردیبهشت باشد سفید هستید.
اگر بین ۱۱ اردیبهشت تا ۲۴ اردیبهشت باشد شما آبی هستید.
اگر بین ۲۵ اردیبهشت تا سوم خرداد باشد شما طلایی رنگ هستید.
اگر بین ۴ خرداد تا ۱۳ خرداد باشد شما شیری رنگ هستید.
اگر بین ۱۴ خرداد تا ۲۳ خرداد ماه باشد شما خاکستری هستید.
اگر بین ۲۴ خرداد تا دوم تیر ماه باشد شما رنگ خرمایی هستید.
اگر سوم تیر ماه باشد رنگ شما خاکستری است.
اگر بین ۴ تیر ماه تا ۱۳ تیر ماه باشد شما قرمز هستید.
اگر بین ۱۴ تیر ماه تا ۲۳ تیر ماه باشد شما نارنجی هستید.
اگر بین ۲۴ تیر ماه تا سوم مرداد ماه باشد شما زرد هستید.
اگر بین ۴ مرداد ماه تا ۱۳ مرداد باشد شما صورتی هستید.
اگر بین ۱۴ مرداد تا ۲۲ مرداد باشد شما آبی هستید.
اگر بین ۲۳ مرداد تا یکم شهریور باشد شما سبز هستید.
اگر بین ۲ شهریور تا ۱۱ شهریور باشد شما قهوه‌ای هستید.
اگر بین ۱۲ شهریور تا ۲۱ شهریور باشد شما کبود رنگ هستید.
اگر بین ۲۲ شهریور تا ۳۱ شهریور باشد شما لیمویی هستید.
اگر یکم مهر ماه باشد زیتونی هستند.
اگر بین ۲ مهر تا ۱۱ مهر ماه ارغوانی هستید.
اگر بین ۱۲ مهر تا ۲۱ مهر ماه باشد شما سرمه‌ای هستید.
اگر بین ۲۲ مهر ماه تا یکم آبان ماه شما نقره‌ای هستید.
اگر بین ۲ آبان تا ۲۰ آبان ماه باشد شما سفید هستید.
اگر بین ۲۱ آبانماه تا ۳۰ آبان ماه باشد شما طلایی هستید.
اگر بین یکم آذر ماه تا ۱۰ آذر ماه باشد شما شیری رنگ هستید.
اگر بین ۱۱ آذر ماه تا ۲۰ آذر ماه باشد شما خاکستری هستید.
اگر بین ۲۱ آذر تا ۳۰ آذر باشد شما خرمایی رنگ هستید.
اگر اول دی ماه باشد نیلی رنگ هستند.
اگر بین دوم دی ماه تا ۱۱ دی ماه باشد شما قرمز هستید.
اگر بین ۱۲ دی ماه تا۲۱ دی ماه باشد شما نارنجی هستید.
اگر بین ۲۲ دی ماه تا ۴ بهمن ماه باشد شما زرد هستید.
اگر بین ۵ بهمن تا ۱۴ بهمن ماه باشد شما صورتی هستید.
اگر بین ۱۵ بهمن تا ۱۹ بهمن ماه باشد شما آبی هستید.
اگر بین ۲۰ بهمن تا ۲۹ بهمن ماه باشد شما سبز هستید.
اگر بین ۳۰ بهمن تا ۹ اسفند ماه باشد شما قهوه‌ای هستید.
اگر بین ۱۰ اسفند تا ۲۰ اسفند باشد شما کبودی رنگ هستید.
اگر بین ۲۱ اسفند تا ۲۹ اسفند باشد لیمویی هستید.

معنی رنگ ها

– قرمز: با نمک و دوست داشتنی، مشکل پسند اما همیشه عاشق… و اینطور به نظر می‌رسد که مورد محبت نیز باشید. با روحیه و بشاش اما در همان زمان می‌توانید بد اخلاق هم شوید قادرید با مردم بسیار خوب و با ملاطفت برخورد کنید و این همان عشقی است که می‌تواند در راهی که در پیش دارید همراهتان باشد آدم‌هایی را که راحت صحبت می‌کنند دوست دارید این آدمها باعث می‌شوند احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

– شیری رنگ: اهل رقابت و بازی دوست. دوست ندارد ببازد ولی همیشه بشاش است. شما قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون بگذرانید، با دقت عشقتان را انتخاب می‌کنید و بسادگی عاشق نمی‌شوید اما وقتی او را یافتید تا مدت‌های طولانی دوستش خواهید داشت.

– نیلی: شما بیشتر متوجه نگاهتان هستید و استانداردهای بالایی در انتخاب عشق دارید. هر راه حلی را با دقت و تفکر انتخاب می‌کنید و بسیار به ندرت مرتکب اشتباه احمقانه می‌شوید دوست دارید رهبر باشید و به راحتی می‌توانید دوستان جدید پیدا کنید.

– خاکستری: جذاب و فعال هستید، شما هرگز احساستان را پنهان نمی‌کنید و هر آنچه را که درونتان است آشکار می‌سازید. اما ضمنا می‌توانید خودخواه هم باشید. می‌خواهید مورد توجه باشید و نمی‌خواهید بطور نا برابر با شما برخورد شود. می‌توانید روز مردم را روشن کنید. شما می‌دانید در زمان مناسب چه بگویید و خوش اخلاق هستید.

– سبز: خیلی خوب با افراد تازه کنار می‌آیید در واقع آدم خجالتی‌ای نیستی اما گاهی اوقات با کلماتت به عواطف مردم آسیب می‌رسانید. دوست دارید تا مورد توجه و علاقه کسی باشید که دوستش دارید ولی اغلب تنهایید و به انتظار فرد مورد نظرت می‌مانید.

– طلایی: شما می‌دانید چه چیزی درست و چه چیزی نادرست است. آدم بشاشی هستید و زیاد بیرون می‌روید. بسیار سخت می‌توانی فرد مورد نظرت را پیدا کنی اما وقتی او را یافتی تا سالیان متمادی دوباره عاشق نمی‌شوی.

– صورتی: شما همواره در تلاشید تا در هر چیزی بهترین باشید و دوست دارید به سایرین کمک کنید. اما به سادگی قانع نمی‌شوید. دارای افکاری منفی هستید و در جستجوی عشقی شورانگیز مانند آنچه در قصه هاست می‌باشید.

– زرد: شما شیرین و بیگناهید، مورد اعتماد بسیاری از مردم، و دارای رهبریتی قوی در ارتباطاتتان هستید. شما خوب تصمیم می‌گیرید و انتخاب درستی در زمان مناسب می‌گیرید. همواره در افکار داشتن روابط عاشقانه بسر می‌برید.

– خرمایی: باهوشید و می‌دانید چه چیزی درست است. میخواهید همه چیز را مطابق میل خود کنید که گاهی می‌تواند بدلیل عدم توجه به نظر دیگران مشکل ساز باشد. اما در مورد عشق صبور هستید. وقتی فرد مورد نظرتان را یافتید برایتان دشوار است فرد بهتری پیدا کنید.

– نارنجی: در مقابل اعمالتان مسئولیت پذیر هستید، می‌دانید چگونه با مردم رفتار کنید. همواره اهدافی برای دستیابی به آن‌ها دارید و حقیقتا برای رسیدن به آن‌ها تلاش می‌کنید، فردی آماده رقابت هستید. دوستانتان برایت بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می‌دانید گاهی اوقات واکنشتان زیادی شدید است و علت آن نیز احساساتی بودنتان است.

– ارغوانی: اسرارآمیز هستید، به هیچوجه خودخواه نیستید زود و آسان نظرتان جلب می‌شود. روزتان با توجه به خلقتان می‌تواند غمگین یا خوش باشد. بین دوستان محبوب هستید اما می‌توانید دست به عمل احمقانه‌ای نیز بزنید، بسادگی امور را فراموش می‌کنید. بدنبال شخصی هستید که قابل اعتماد باشد.

– لیمویی: آرام هستید، اما بسادگی عصبانی می‌شوید. به آسانی حسادت می‌ورزید و در مورد چیزهای کوچک اعتراض می‌کنید، نمی‌توانید به یک کار بچسبید اما دارای شخصیتی هستید که اعتماد و علاقه همه را جلب می‌کند.

– نقره‌ای: خیال پرداز و بامزه‌اید، دوست دارید چیزهای جدید را بیازمایید. علاقه دارید خودسازی کنید و بسادگی می‌آموزید، به راحتی می‌توان با شما صحبت کرد و شما نصایح خوبی می‌دهید. وقتی موضوع دوستی است متوجه می‌شوید نمی‌توان به کسی اعتماد کرد، اما وقتی دوستان واقعی خود را یافتید تا پایان عمر به آن‌ها اعتماد می‌کنید.

– سیاه: شما یک مبارز هستید و دارای انگیزه‌اید. اما تغییر در زندگی را نمی‌پسندید. زمانی که تصمیمی گرفتید، روی تصمیمتان تا مدت‌ها پای می‌فشارید. زندگی عشقی شما نیزتوام با مبارزه است و مثل همه نیست.

– زیتونی: شما روشن قلب و آدم گرمی هستید. همراه خوبی برای فامیل و دوستانید. خشونت را نمی‌پسندید و می‌دانید چه چیزی درست است. شما مهربان و بشاش هستید اما به سادگی به مردم حسادت نورزید.

– قهوه‌ای: فعال و ورزشکارید، برای دیگران مشکل است که به شما نزدیک شوند. زمانی که متوجه می‌شوید نمی‌توانید به چیزی که میخواهید دستیابید، بسادگی تسلیم شده آنرا رها می‌کنید.

– آبی: اتکابه نفس کمی دارید و خیلی ایرادی هستید. هنرمند هستید و دوست دارید عاشق شوید، اما میگذارید عشقتان از دستتان برود چون در این مورد از مغزتان فرمان می‌گیرید نه از قلبتان.

– سرمه‌ای: شما جذابید و عاشق زندگی خود هستید، نسبت به همه چیز دارای احساسی قوی هستید و خیلی زود گیج می‌شوید زمانی که از دست شخص یا اشخاصی عصبانی می‌شوید برایتان مشکل است آن‌ها را ببخشید.

– سفید: شما آرزو و اهدافی در زندگی دارید زود حسادت می‌ورزید نسبت به دیگران متفاوت و گاهی اوقات عجیب هستید اما همه این حالت شما را دوست دارند.

– کبود: احساسات شما بسادگی و ناگهانی تغییر می‌کند. اغلب تنها هستید، مسافرت را دوست دارید. انسان صادقی هستید ولی حرف مردم را زود باور می‌کنید. یافتن عشق برای شما سخت است و گمگشته عشق هستید. امیدوارم از این پست لذت برده باشید. لطفا نظر بدهید.