اگر شما جزو افرادی هستید که به رنگ سفید یخچالی و یا دکوراسیون مینیمالیست یا همان ساده گرا علاقه دارید حتما این پست را بخوانید

رنگ سفید یخچالی از ترکیب رنگ سفید با لاجورد به دست می‌آید.

چرا رنگ سفید لاجوردی رنگ پلاستیک با رنگ سفید لاجوردی رنگ روغنی فرق میکند؟

در نقاشی ساختمان رنگ سفید یخچالی به همان رنگ سفید لاجوردی گفته می‌شود اما اگر شما نقاشی ساختمان را به صورت حرفه‌ای دنبال می‌کنید حتما متوجه این مسئله شده‌اید که رنگ سفید سقف با رنگ سفید دیوار در پایان کار متفاوت از هم از اب در می‌آیند.

چرا رنگ پلاستیک یخچالی سقف با رنگ روغنی سفید یخچالی برای دیوار مثل هم نمی‌شوند؟

وقتی رنگ سفید لاجوردی یا همان سفید یخچالی را برای رنگ سقف ساخته و در کنار رنگ روغنی سفید لاجوردی برای دیوارها اجرا می‌کنید در پایان کار مشاهده می‌کنید تفاوت این دو رنگ کاملا محسوس است و هر چقدر در ساخت این دو نوع رنگ دقت به خرج می‌دهید، می‌بینید که رنگ ساخته شده پلاستیک با رنگ ساخته شده روغنی فرق می‌کند.

مواد و رزین متفاوت رنگ روغنی باعث می‌شود که رنگ سفید یخچالی یا لاجوردی شما شبیه رنگ سفید لاجوردی یا سفید یخچالی رنگ پلاستیک نشده و متفاوت باشد.

پس اگر شما برای سقف‌ها رنگ پلاستیک و برای دیوارها رنگ روغنی اجرا کردید و خواسته شما رنگ سفید یخچالی برای سقف‌ها و دیوارها بود و در آخر دیدید که رنگ شما اندکی متفاوت از هم است توجه داشته باشید که این یک امر عادی بوده و ایراد از کار نقاش ساختمان و یا شما نیست.

این تفاوت کاملا مربوط به مواد و رزین‌های متفاوت این دو نوع از رنگها است که عادی می‌باشد.

با توجه به خواسته‌های مشتریان عزیز از گروه نقاشی ساختمان برای رنگ یک دست سفید یخچالی برای دیوارها و سقف‌ها این جانب وظیفه دانستم تا اطلاع لازم را در مورد رنگ سفید یخچالی به

شما بازدید کننده محترم وب سایت نقاشی ساختمان محمدی ارائه بدهم امیدوارم مورد استفاده شما قرار گرفته باشد.