در و پنجره‌های فلزی و آلومینیومی قدیمی دیگر طرفداری ندارند و تمام افراد به سمت استفاده از در و پنجره UPVC (یو پی وی سی) گرایش پیدا کرده‌اند. این نوع جدید از در و پنجره به دلیل ظاهر زیبا، تنوع در نوع باز و بسته شدن و ماندگاری بسیار بالا محبوبیت زیادی کسب کرده‌اند. در و پنجره UPVC دارای مزایای متعددی هستند و در مقایسه با انواع دیگر در و پنجره‌ها، برتری‌های غیرقابل انکاری دارند. یکی از مزایای آنها در کاهش دادن مصرف انرژی است. استفاده از در و پنجره UPVC کاری می‌کند تا هدررفت انرژی خانه به پایین‌ترین میزان ممکن برسد و همین موضوع به کاهش هزینه برق و گاز منجر می‌شود. توانایی فوق‌العاده‌ی در و پنجره‌ی UPVC در کاهش نویزهای محیطی بیرون از خانه یکی دیگر از ویژگی‌های خوب آنها است.

نوع پروفیل یکی از فاکتورهایی است که در تعیین قیمت در و پنجره UPVC تاثیرگذار است. نوع شیشه‌ی استفاده شده هم می‌تواند قیمت نهایی در و پنجره UPVC را دستخوش تغییر کند. شما در زمان سفارش ساخت این نوع از در و پنجره می‌توانید تعیین کنید که از شیشه 2 جداره یا 3 جداره استفاده شود و اینکه شیشه‌ها از نوع ساده یا رفلکس باشند. حتی یک نوع ساده‌ی تک‌جداره هم وجود دارد که از نظر قیمتی به مراتب از انواع دیگر ارزان‌تر است. نوع یراق آلات مورد استفاده هم مستقیما روی نوع باز و بسته شدن درها و پنجره‌ها تاثیر می‌گذارد و استفاده از یراق آلات پیچیده‌تر، منجر به افزایش قیمت در و پنجره می‌شود. زرین می‌تواند انواع این درها و پنجره‌ها را با بهترین قیمت و توسط بهترین متخصصان این حوزه برای شما تولید و در محل مورد نظرتان نصب کند.

  • ساخت در و پنجره UPVC: محاسبه بر مبنای تعرفه هر برند
  • نصب در و پنجره ساختمان نوساز
  • نصب در و پنجره ساختمان در حال بازسازی

کلیه خدمات موجود در زرین همراه با ضمانت و پشتیبانی اجرایی بوده که از ارزش بالایی برخوردار می باشد که مشتریان با خیال آسوده میتوانند بهترین خرید را داشته باشند.

قیمت ها بدون واسطه میباشد و لازم به ذکر است زمان استعلام قیمت و مقایسه هزینه های جانبی و درجه محصول را در نظر داشته باشید.

  • استفاده از متریال مصرفی استاندارد
  • انجام صحیح و اصولی زیرسازی
  • متخصصان حرفه‌ای و کارآزموده
  • پشتیبانی تمامی سفارشات تا کسب رضایت شما