آیا می‌توانید دنیای اطراف خود را بدون وجود هیچ گونه رنگی تصور کنید؟ هر رنگ در نقاشی ساختمان تاثیر فیزیکی و روحی خاصی را بر روی بیننده می‌گذارد و افراد واکنش‌های متفاوتی نسبت به رنگ‌های مختلف از خود نشان می‌دهند. عکس العمل افراد به فاکتورهای متعددی نظیر فرهنگ، جنسیت، سن، موقعیت احساسی و ذهنی، تجربه‌های خاص فردی بستگی دارد. البته نوع و شدت این واکنش‌ها نیز منحصر به فرد است
بنابراین نقاشی ساختمان و روانشناسی رنگ‌ها رابطه تنگاتنگ دارد، روانشناسی رنگ‌ها در زندگی روزمره عموم مردم نمود پیدا می‌کند. روانشناسی رنگ‌ها در دنیای تجاری امروز حائز اهمیت است و می‌توان اظهار داشت که هر چیزی را که در اطراف خود می‌بینیم به گونه‌ای در ارتباط مستقیم با این علم است. نگاهی به رنگ‌هایی که در زیر لیست کرده‌ایم بیندازید، چند ثانیه صبر کنید و با خود بیندیشید که هر کدام از آن‌ها چه احساسی در شما ایجاد می‌کنند، بعد به اهمیت نقاشی ساختمان و انتخاب رنگ مناسب پی خواهید برد.
این امکان وجود دارد که با تغییر حالات درونی، ویژگی‌های فردی و سایر فاکتورهای آماری برخی احساسات فردی دستخوش دگرگونی قرار گیرد. به عنوان مثال اگر کسی در اعماق دریا گیر افتاده باشد و تا مرز غرق شدن پیش رفته باشد، به احتمال زیاد آبی به عنوان رنگ آرامبخشی برای او به شمار نمی‌رود. از سوی دیگر یک دختر خانم ۸ ساله از هر رنگی بجز رنگ صورتی ایراد می‌گیرد. حال نگاهی به چند رنگ اصلی داشته باشیم.

ویژگیهای رنگ قرمز و نقش آن در نقاشی ساختمان
رنگ قرمز در نقاشی ساختمان یکی از رنگ‌هایی است که اکثر افراد ارتباط قوی با آن برقرار می‌کنند و واکنش شدیدتری نسبت به آن نشان می‌دهند. احساساتی نظیر قدرت، رشادت، تخطی و هیجان به آن نسبت داده می‌شود. قرمز ضربان قلب را افزایش داده و میزان انرژی را بالا می‌برد و تنها هاله‌هایی از رنگ قرمز بر روی هر چیزی می‌تواند توجه بیننده را به آن جلب نماید. توجه به موارد بالا به شما کمک می‌کند تا در انتخاب رنگ قرمز در نقاشی ساختمان خود تصمیم درست بگیرید.

ویژگیهای رنگ نارنجی ونقش آن در نقاشی ساختمان
رنگ نارنجی، یکی از رنگ‌های است که افراد در برابر نارنجی دو واکنش نشان می‌دهند: یا عاشق آن می‌شوند یا از آن متنفر می‌شوند. کسانی که در نقاشی ساختمان رنگ نارنجی انتخاب می‌کنند توجه داشته باشند نارنجی اصولا با اشتعال، توانایی، انرژی، گرما، و آسایش در ارتباط است.

ویژگیهای رنگ زرد ونقش آن در نقاشی ساختمان
زرد رنگ خوشحالی، شادی، خرسندی و سعادتمندی است. مردم اصولاً با مشاهده این رنگ اشتیاق، وجد و سرور، انرژی، خوش بینی، نیک اندیشی، و شور را تجربه می‌کنند. برخی از ترکیبات و سایه‌های زرد می‌توانند فرد را از نظر ذهنی تحریک کرده و خلاقیت او را افزایش دهد.

نقاشی ساختمان زرین با بهترین کیفیت وبا ضمانت با سابقه اجرای بیش از صدها هزار متر مربع کار اجرای موفق در سراسر ایران آماده دریافت سفارشات شماست.
نقاشی ساختمان زرین مجری انواع رنگهای بروز با سی سال سابقه آماده خدمات رسانی در خصوص تزئینات داخلی و نقاشی خانه هایتان می‌باشد.
کار مناسب همسوست با هزینه مناسب. این منطق ماست.
ما خوب میدانیم که نقاشی یک هنر است انسان از هنر لذت می‌برد. با نقاشی خانه هایتان با رنگهای با کیفیت و توسط نقاشان حرفه‌ای انگار یک اثر هنری به خانه هایتان می‌آورید. افتحار بزرگ ما خلق هنر ماست.
ما با دریافت هزینه‌ی مناسب و بهره گیری از توانایی بالای خود در رنگ آمیزی و استفاده از رنگ‌های زیبا با کیفیت بالا رضایت مشتری را بدست می‌آوریم.