قیمت رنگ روغنی یا نیمه روغنی:
این دسته از رنگ‌ها بیش‌تر در خانه استفاده می‌ شوند. سطح صاف و همواری دارد و رد قلم‌مو بر روی آن باقی نمی‌ ماند. مقاومت بالایی دارند و به‌ راحتی فرسوده نمی‌ شوند. از معایب این رنگ‌ها دیر خشک شدن و بوی نامطبوع آن‌‌ها است.

هر لیتر حدودا از ۸٬۰۰۰ تا ۱۱٬۰۰۰ تومان است.

قیمت رنگ آستر یا پرایمری:
همان‌ طور که از اسم آن پیدا است این رنگ به‌ عنوان آستر در زیر کار استفاده می‌ شود. از آن برای پوشش دیواری که قبلا لکه‌ گیری و تعمیر شده است استفاده می‌ کنند که دیوار قبل از این که رنگ اصلی بخورد یکدست و تمیز شود. گاهی برای بهتر نشستن رنگ اصلی بر روی رنگ آستر، چند قطره از رنگ اصلی در آستر می‌ ریزند که این کار باعث می‌ شود کار نهایی پوشانندگی بیش‌تری داشته باشد.

هر لیتر حدودا از ۳٬۰۰۰ تا ۸٬۰۰۰ تومان است

قیمت رنگ پلاستیک یا نیمه پلاستیک:
این دسته از رنگ‌ها به دلیل این که لکه پذیر هستند و لکه‌‌ها به‌راحتی از روی آن‌‌ها پاک نمی‌ شوند، تنها راه کاربردشان در رنگ آمیزی سقف است.

هر لیتر حدودا از ۴٬۰۰۰ تا ۶٬۰۰۰ تومان است.

قیمت رنگ لاتکس یا اکرلیکی:
این رنگ‌ها با این که بر پایه آب هستند ولی قابل شستشو هستند. همچنین مدت‌ زمان خشک شدن آن‌‌ها کم است و تقریبا بدون بو هستند. نکته مهم دیگر درباره این رنگ‌ها میزان بالای مقاومت آن‌ها است و به‌ راحتی فرسوده نمی‌ شوند.

هر لیتر حدودا از ۸٬۰۰۰ تا ۱۵٬۰۰۰ تومان است.

قیمت رنگ جلا و ورنی:
این رنگ تقریبا شفاف است و برای پوشانندگی و حفاظت از رنگ نهایی کاربرد دارد. البته بیش‌تر بر روی درها و یا انواع سنگ آنتیک کاربرد دارد. به دلیل این که مقاومت بالایی در برابر رطوبت و دما ندارد معمولا هرسال یک‌بار باید تمدید شود.

هر لیتر حدودا ۸٬۰۰۰ تومان است.

قیمت رنگ نانو:
از خصوصیات مهم این رنگ ساختمانی سازگاری با محیط‌زیست، مقاوم در برابر رطوبت، کپک و قارچ و عایق حرارتی است. این رنگ نوعی آکریلیک بر پایه آب است. رنگ نانو می‌ تواند به‌ عنوان عایق عمل کند و تا ۴۰ درصد از هزینه‌‌های دستگاه‌‌های گرمایشی در فصول سرد را بکاهد.

هر لیتر در حدود ۴۵٬۰۰۰ تومان است

قیمت رنگ با پوشش سلولزی:
این رنگ بر پایه الیاف طبیعی تولید شده است. بدون نیاز به زیرسازی است. عایق خوبی برای حرارت و صدا است. الکا، رومالین، پتینه و بلکا همگی یکی هستند و فقط با نام‌‌های تجاری متفاوت عرضه می‌ شوند.

هر مترمربع حدودا از ۳٬۰۰۰ تا ۶٬۰۰۰ تومان است.

قیمت رنگ مولتی کالر:
این رنگ به دلیل تنوع بالا در رنگ، قابلیت ترمیم‌ پذیری، شستشوی آسان، مقاوم در برابر رطوبت و عدم جذب گرد و غبار از محبوبیت خوبی در بین مردم برخوردار است. این رنگ مناسب مکان‌‌های پرتردد و شلوغ است.

هر مترمربع حدودا از ۵٬۰۰۰ تا ۱۰٬۰۰۰ تومان است

قیمت رنگ کنیتکس:
این دسته از رنگ‌ها به همراه ترکیبی مواد مصنوعی به دو صورت حلال با آب و یا روغن اجرا می‌ شوند. بیش‌ترین کاربرد آن در نمای داخلی و خارجی ساختمان است. به دلیل مقاومت و پوشانندگی بالا می‌ تواند ترک‌‌ها و مشکلات جزئی دیوارها را بپوشاند.

هر لیتر حدودا ۳٬۰۰۰ تومان است.

قیمت رنگ استخری:
برای رنگ آمیزی استخر از این رنگ استفاده می‌ شود. این رنگ از مقاومت بالایی در برابر رطوبت و عوامل جوی برخوردار است.

هر لیتر حدودا از ۱۰٬۰۰۰ تا ۱۶٬۰۰۰ تومان است.