طی سالهای اخیر بسیاری از شرکتهای رنگسازی و بسیاری از اشخاص فعال در حوزه رنگهای ساختمانی تلاش کرده‌اند که رنگهای جدید ساختمانی را تولید کنند که فضای داخلی ساختمان را از یک نواختی و تکراری بودن نجات دهند حال این که چقدر در ساخت رنگهای جدید ساختمانی موفق بوده‌اند بحثی جدا است ولی ما در این مقاله قصد داریم رنگهای جدید ساختمانی را به شما دوست و بازدید کننده محترم وبسایت مرجع نقاشی ساختمان معرفی کرده و معایب رنگهای به ظاهر جدید ساختمان را برای شما تشریح کنیم تا در انتخاب خود دچار اشتباه نشوید.

همانطور که اغلب افراد با رنگهای قدیمی رنگ روغنی و رنگ پلاستیک ساختمان آشنایی دارند باید گفت که رنگهای روغنی و پلاستیک از مرغوبترین رنگهای ساختمان هستند که در طول سالهای متوالی هنوز جایگاه خود را از دست نداده‌اند و همچنان از بهترین رنگهای ساختمانی به شمار می‌آیند، پس اگر رنگهای روغنی و پلاستیک انتخاب شما است بدون شک انتخاب خوبی کرده‌اید.

رنگهای جدید ساختمانی این روزها به رنگهای مولتی کالر رنگهای اکریلیک بدون بو رنگهای سلولزی بلکا رنگهای اروپایی جوتن رنگهای بافت دار ساندکو رنگهای ساختمانی سانمارکو رنگهای کد دار کامپیوتری اکریلیک و… می‌باشند که هر کدام از این رنگهای جدید ساختمانی معایب و مزایایی دارند مثلا رنگهای مولتی کالر سطح ساف و صیقلی ساختمان را برجسته و دانه دانه

می کنند که این از نظر بنده در دراز مدت ایراد بزرگی خواهد بود چرا که بعد از مدتی که از مولتی کالر خسته شدید این برجستگی‌ها به راحتی از روی سطح دیوار پاک نخواهند شد مگر با هزینه مضاعف. رنگهای جدید سلولزی و یا بلکا هم معایب فراوانی در مقایسه با رنگهای قدیمی ما ایرانی‌ها دارند به طور مثال رنگهای بلکا به هیچ وجه قابل شستشو نیستند، فضا را کوچکتر از چیزی که هست نشان میدهند، در دراز مدت تولید جانوران موزی میکنند و …

و اما رنگهای جدید اکریلیک ساختمان که رنگهای کامپیوتری و جوتن هم از این نوع از رنگها هستند. این نوع از رنگها در مقایسه با دیگر رنگهای جدید ساختمانی از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و کاملا با محیط زیست سازگار میباشند.

بدون بو بودن، طیف‌های وسیع رنگی، بهداشتی بودن، و اجرای سریع از مزایای رنگهای جدید اکریلیک میباشد که بهترین مارک این نوع از رنگها رنگ خارجی جوتن میباشد.

برای نقاشی ساختمان با رنگهای جدید ساختمانی با ما تماس بگیرید