با هم نگاهی خواهیم داشت به منزل لوکس و بسیار زیبای ناتالی پورتمن بازیگر توانمند و سرشناس هالیوودی که از کودکی در سینما نقش آفرینی میکند. همۀ وقت کنجکاوی عجیبی درمورد زندگی خصوصی افراد سرشناس وجود دارد. اینکه وقتی آن ها جلوی دوربین نیستند چه کارهایی انجام میدهند؟

معمولا چه برنامه هایي دارند؟ و مهم تر از همه ي چگونه زندگی می‌کنند؟ مفید در این مقاله قصد دارم به داخل منزل یکی از سرشناس ترین و گرچه برترین بازیگران زن جهان رفته و با سبک زندگی اش اکثر آشنا شویم.
دانستن درمورد نحوه و سبک زندگی افراد سرشناس اصلا چیز بدی نیست، این شغل ما افراد عادی را قادر می سازد حتی از راه دور هم که شده گردشی مجازی در دنیای لاکچری و باشکوه افراد سرشناس داشته باشیم. فکر می‌کنم همۀ با ناتالی پورتمن آشنا باشند، شخصیتی بی نظیر هنرمند

در دنیای بازیگری که برنده جایزه اسکار نیز شده هست. اما بپردازیم به محل اقامت او که به تازگی خریداری شده، منزل اي ویلایی با مساحت ۳۶۰ متر نزدیک اقیانوس آرام که شامل ۴ اتاق خواب، ۵ حمام و یک آشپزخانه بی نظیر شیک و دیدنی می‌شود. این مقاله مکان مناسبی برای ایده گیری هست پس پیشنهاد می‌کنم با دقت بیشتری تصویر ها را بررسی کنید.

دکوراسیون

تصویر اول نمای پشت منزل را نشان میدهد که جزیئات زیادی در آن وجود دارد. استخر شنا در کنار محیطی تماما چمن کاری شده با منظره اي بی نظیر از اقیانوس آرام، فضایی را ایجاد می‌کند که هر خانواده اي از بودن در آن احساس شادی خواهد کرد. تصویر پایین فضای داخلی منزل را نشان میدهد، که بازهم تمرکز اصلی اش بروی منظره خوشگل اقیانوس آرام هست. گرچه عناصر قرار گرفته در داخل منزل مثل میز جلو مبلی چوبی نیز جلب دقت میکنند.

دکوراسیون
دکوراسیون لوکس خانه ناتالی پورتمن

دکوراسیون

اما بازیگران مطرح جهان همه ي وقت احترام و جایگاه خاصی برای مطالعه و همینطور ادبیات قائلند. در کنار اتاق نشیمن، محیطی فقط برای مطالعه در نظر گرفته شده که تمام صندلی هاي قرار گرفته در آن تک نفره و راحتی میباشند. حقیقتا مطالعه در چنین فضایی آن هم با نمای بی نظیر از اقیانوس آرام وصف نشدنی هست. طراح با اینکار برترین بهره گیری را از نمای بی نظیر منزل گرفته هست.

دکوراسیون
دکوراسیون لوکس خانه ناتالی پورتمن

همان طور که حتما تا هم اکنون متوجه شده اید، طراحی داخلی منزل پلانی باز و آزاد داشته و تمامی فضاها به هم متصل میباشند، فضای تقریبا چندان منزل به طراح اجازه داده فضاهای مختلفی برای نشستن و لذت بردن طراحی کند. یکی از این فضاها میز ناهارخوری هست که با یک فرش مربعی و همینطور چراغ آویز بزرگ درست بالای میز تزیین شده هست.

دکوراسیون
دکوراسیون لوکس خانه ناتالی پورتمن

در ماه هاي سرد سال، که گرچه کنار ساحل اقیانوس آرام خیلی کم هست، این امکان برای مالکین وجود دارد که کل فضای اطراف منزل را ببندند. برای اینکار پنجره هاي شیشه اي اتوماتیک به سمت پایین کشیده شده و فضای داخل منزل را کاملا گرم نگه می دارند.

دکوراسیون
دکوراسیون لوکس خانه ناتالی پورتمن

شاید بدانید که ناتالی پورتمن در دانشگاه هاروارد تحصیل کرده هست، در نتیجه چنین شخصیتی نیاز به فضای اختصاصی برای کتاب هاي محبوبش خواهد داشت، اتاق زیر دقیقا برای چنین هدفی طراحی شده. این مکان یک مشابه بینظیر از دکوراسیونی ایده آل برای عاشقان کتاب هست.

دکوراسیون

وقتی منزل اي با چنین منظره اي داشته باشید، حتما میخواهید از هر اتاقی در منزل قادر باشید از این منظره نهایت بهره گیری را ببرید. اتاق خواب مطمئن یکی از مکان هایي هست که میتواند از این منظره حسابی بهره ببرد.

دکوراسیون

دکوراسیون

فضای خارج بخش مهمی از منزل هاي ویلایی را تشکیل میدهد. تقریبا پای اثبات چنین فضاهایی کباب پز و باربی کیو هست. وجود فضایی برای پخت و پز و میل کردن غذا در فضای بیرون و نزدیک طبیعت بسیار لذت بخش هست. در ادامه سایر قسمت هاي شیک فضای بیرونی این منزل خوشگل را دیدن می فرمایید

دکوراسیون

دکوراسیون

دکوراسیون

دکوراسیون

دکوراسیون

دکوراسیون