سرویس و تعمیر آسانسور مانند سایر سیستم‌های مکانیکی از آن کارهایی است که باید به صورت دوره‌ای انجام شود تا در صورت وجود خرابی‌های پنهان، بتوان آنها را پیدا و نسبت به تعمیرشان اقدام کرد. عملکرد صحیح آسانسور تحت تاثیر عوامل مختلفی از قبیل میزان ترافیک، عمر ساختمان، تعداد توقف و نوع استفاده است. در تعمیر آسانسور باید از سلامت سیم بکسل آسانسور و وزنه‌ی متصل به آن، قرقره‌های کششی موتور و هرزگرد اطمینان حاصل کرد و عملکرد درست سیستم ترمز و پاراشوت آسانسور را مورد بازبینی قرار داد. اگر پاراشوت یا گاورنر آسانسور ایراد داشته باشند، باید به سرعت تعویض شوند؛ زیرا به صورت مستقیم با امنیت آسانسور و افراد سروکار دارند. چک کردن گیربکس و موتور آسانسور هم اهمیت بسیار زیادی دارد و عدم توجه به گیربکس، می‌تواند تکان‌های شدیدی را در زمان شروع حرکت و توقف در کابین ایجاد کند.

وجود رابطه‌ی مستقیم بین عملکرد درست آسانسور و سلامت افراد باعث می‌شود تا کار سرویس و تعمیر آسانسور اهمیت فراوانی پیدا کند. آسانسوری که برای یک آپارتمان مسکونی نصب می‌شود، متفاوت از یک آسانسور بیمارستانی یا آسانسور اداری است و از نظر تعداد دفعات نیاز به سرویس بین این آسانسورها تفاوت‌هایی وجود دارد؛ اما معمولا هر ماه یک‌بار باید سلامتی آسانسور و قطعات آن را چک کرد. با تعمیر آسانسور می‌توانید گام‌های مطمئنی برای افزایش عمر، بهبود کیفیت، جلوگیری از آسیب‌های مالی و جانی احتمالی بردارید. در زمان تعمیر آسانسور، خدماتی مانند تعمیر و نگهداری دوره‌ای و رفع ایرادات موردی انجام می‌شوند. به هر حال آسانسور یکی از ملزومات ساختمان‌ها است و علاوه بر نصب صحیح و اصولی، باید نسبت به سرویس‌های دوره‌ای و نگهداری از آن هم همت کرد.

  • سرویس آسانسور با در نیمه اتوماتیک ساختمان مسکونی
  • آسانسور با در تمام اتوماتیک مسکونی
  • آسانسور با در نیمه اتوماتیک واحد غیر مسکونی
  • آسانسور با در تمام اتوماتیک واحد غیر مسکونی

کلیه خدمات موجود در زرین همراه با ضمانت و پشتیبانی اجرایی بوده که از ارزش بالایی برخوردار می باشد که مشتریان با خیال آسوده میتوانند بهترین خرید را داشته باشند.

قیمت ها بدون واسطه میباشد و لازم به ذکر است زمان استعلام قیمت و مقایسه هزینه های جانبی و درجه محصول را در نظر داشته باشید.

  • استفاده از متریال مصرفی استاندارد
  • انجام صحیح و اصولی زیرسازی
  • متخصصان حرفه‌ای و کارآزموده
  • پشتیبانی تمامی سفارشات تا کسب رضایت شما